Tel: (+48)  512 507 973

Strona glowna

NIEUSTANNY PROFESJONALIZM

PROFESJONALNA FIRMA BUDOWLANA TYCHY

Postaw na sprawdzone rodzinne przedsiębiorstwo o stabilnej pozycji na rynku. Skontaktuj się z nami jeśli szukasz dla siebie sprawdzonej firmy budowlanej.

SPRAWDŹ NAS

KIM JESTEŚMY?

SIDBUD to mała lecz prężnie rozwijająca się firma budowlana w Tychach i okolicy. Oferujemy szeroko rozumiane usługi budowlane na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w ociepleniach budynków jak i również malowaniu dachów za pomocą wysokiej klasy produktów produkowanych przez naszą firmę. 

Zaangażowanie i pasja to coś co napędza nas każdego dnia do działania. Efekty przez nas uzyskiwanie spełniają oczekiwania naszych klientów dzięki czemu jesteśmy chętnie polecani jako profesjonaliści w swojej branży.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak i inwestorzy którym zależy na terminowej usłudze wykonanej zgodnie z obowiązującymi standardami przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

USŁUGI BUDOWLANE W WIELKIM STYLU.

Wielki styl to dla nas rzetelne podejście do klienta oraz profesjonalne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Przez lata realizowaliśmy projekty o różnym stopniu złożoności każdorazowo dbając o dobre imię naszej rodzinnej firmy co zaprowadziło nas do miejsca w którym dzisiaj jesteśmy. Jako profesjonalna firma  budowlana w Tychach stawiamy nie tylko na rozwój pod kątem specjalistycznego sprzętu ale przede wszystkim na wysoką wiedzę naszych pracowników którzy sprostają najbardziej wymagającemu projektowi.

Oferujemy szeroko zakrojone usługi budowlane lecz naszą specjalizacją są ocieplenia budynków jak i również malowanie dachów za pomocą opatentowanych przez nas środków ANVI-CORR.

OBSZAR DZIAŁANIA

FIRMA BUDOWLANA TYCHY I OKOLICE.

Podczas naszej długoletniej działalności realizowaliśmy inwestycje na terenie całego kraju jak i poza nim. W zależności od typu zlecenia jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Polski lecz naszym głównym obszarem na którym skupiamy swoją prace jest województwo śląskie a w szczególności takie miasta jak Tychy w którym mieści się siedziba firmy jak i jego okolice tj.: Katowice, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa górnicza, Wojkowice, Czeladź

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYCENY

Jeśli interesuję Cię wykonanie usługi w naszej firmie i chcesz uzyskać bezpłatną wycenę to skontaktuj się z nami już dziś.

O nas

Rodzinne przedsiębiorstwo remontowo-budowlane działające na terenie województwa śląskiego. Kompleksowo realizujemy inwestycje zarówno dla osób indywidualnych jak i inwestorów

Dane kontaktowe

Sidebar